Kool

Tööpakkumine

RUILA KOOL VÕTAB TÖÖLE:

• LOGOPEEDI  (tööleasumine koheselt)
  • KLASSIÕPETAJA (kandideerimistähtaeg 21. juuni, tööleasumine alates 21. augustist)

Ootame:

• kvalifikatsioonile vastavust
  • pühendumust ja soovi panustada,
  • avatud hoiakut, meeskonnatööle orienteeritust

Pakume

• motiveerivat töötasu
  • võimalust praktiseerida õpitut, viia ellu ideid personaalse õpitee loomiseks
  • paindlikku töökorraldust
  • terviseedenduse ja sõidukulude hüvitist
  • võimalust töötada linna lähedal, aga maal -  ehtsas mõisakoolis

Ruila Põhikool on väike linnalähedane maakool, kus oleme loonud kaunisse mõisaparki kaasaegse õpikeskkonna. Oluline on hea õhkkond ja teineteist toetavad õpetajad, kes loovad inspireeriva töökeskkonna. Oleme avatud uuendustele õppeprotsessis, rakendades innovaatilisi ja tõenduspõhiseid lähenemisi. Meie eesmärk on toetada laste arengut parimal võimaliku moel.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata aadressile ruilakool@ruilakool.ee

Täiendavat infot saab telefonil 51 63 534 direktor Tiia Rosenberg

__________________________________________________

Kirsiaia lasteaed Laitse külas võtab tööle:

LASTEAIAÕPETAJA (täiskoormusega, tähtajalise lepinguga, alates 19. augustist).

Kandidaat peab vastama kvalifikatsiooninõuetele.

ÕPETAJA ABI (täiskoormusega, tähtajatu töölepinguga, alates 1. augustist)

Kandidaadil peab olema vähemalt keskharidus, kasuks tuleb lapsehoidja kutsetunnistus.

Avaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavad dokumendid esitada hiljemalt 13. juuniks meiliaadressil ruilakool@ruilakool.ee

Täpsem info: Tiia Rosenberg 516 3534

RUILA KOOL VÕTAB TÖÖLE:

• LOGOPEEDI  (tööleasumine koheselt)

Ootame:

• kvalifikatsioonile vastavust
  • pühendumust ja soovi panustada,
  • avatud hoiakut, meeskonnatööle orienteeritust

Pakume

• motiveerivat töötasu
  • võimalust praktiseerida õpitut, viia ellu ideid personaalse õpitee loomiseks
  • paindlikku töökorraldust
  • terviseedenduse ja sõidukulude hüvitist
  • võimalust töötada linna lähedal, aga maal -  ehtsas mõisakoolis

Täiendavat infot saab telefonil 51 63 534 direktor Tiia Rosenberg

__________________________________________________

Kirsiaia lasteaed Laitse külas võtab tööle:

LASTEAIAÕPETAJA (täiskoormusega, tähtajalise lepinguga, alates 19. augustist).

Kandidaat peab vastama kvalifikatsiooninõuetele.

ÕPETAJA ABI (täiskoormusega, tähtajatu töölepinguga, alates 1. augustist)

Täpsem info: Tiia Rosenberg 516 3534