Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpilasesindus Hoolekogu Õpetajad Töötajad Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Tiia Rosenberg

Direktor
+372 5163534
tiia.rosenberg@ruilakool.ee


Livia Roomets

Õppe- ja huvitöö korraldaja
+372 5010485
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

HEV-koordinaator
+372 58802929
raili.kann@ruilakool.ee


Ingrid Kitt

Õppenõustaja
ingrid.kitt@ruilakool.ee

Õpilasesindus (13)

Jakob Emmanuil Milerman Milerman

Õpilasesinduse liige


Susanna Avioja

Õpilasesinduse liige


Henri Karu

Õpilasesinduse liige


Stenar Niinemets

Esimees


Tanel Vahemets

Õpilasesinduse liige


Marie Elise Kuristik

Õpilasesinduse liige


Natali Glubakov

Õpilasesinduse liige


Karl Robert Kiudorv

Õpilasesinduse liige


Heleri Järvela

Õpilasesinduse liige


Isabel Annus

Õpilasesinduse liige


Annabell Puusepp

Õpilasesinduse liige


Kendra Naar

Õpilasesinduse liige


Vesse Endla

Õpilasesinduse liige

Hoolekogu (14)

Merle Beljäev

Kooli vanemate esindaja


Rafael Milerman

Aseesimees
Kooli vanemate esindaja


Andres Aljaste

Kooli vanemate esindaja


Maarja Lillemäe

Kooli vanemate esindaja


Helena Melis

Lasteaia vanemate esindaja


Virve-Hella Haavam

Kooli vanemate esindaja


Kristiina Heimonen

Lasteaia vanemate esindaja


Raili Kann

kooli õpetajate esindaja


Sirle Pedajas

Lasteaia vanemate esindaja


Guido Vain

Kooli vanemate esindaja


Reti Treimut

Lasteaia vanemate esindaja


Kristi Maajärv

Lasteaia vanemate esindaja


Priit Abiram

Aseesimees
Kooli vanemate esindaja


Birgit Tammjõe-Tulp

vallavalitsuse esindaja

Õpetajad (22)

Livia Roomets

9. klassi juhataja
Loodusõpetus
Bioloogia
livia.roomets@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

2. klassi juhataja
Inglise keel
Klassiõpetaja
aire.ansen@ruilakool.ee


Pille Allaje

3. klassi juhataja
Klassiõpetaja
pille.allaje@ruilakool.ee


Raili Kann

4. klassi juhataja
Klassiõpetaja
raili.kann@ruilakool.ee


Ülle Palumets

7. klassi juhataja
Ratsutamine
Matemaatika
Kunstiõpetus
Arvutiõpetus
Käsitöö
ulle.palumets@ruilakool.ee


Rita Pöör

6. klassi juhataja
Arvutiõpetus
Eesti keel
Kirjandus
rita.poor@ruilakool.ee


Mart Roomets

Matemaatika
Füüsika
Keemia
mart.roomets@ruilakool.ee


Toomas Kann

Tööõpetus
toomas.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

8. klassi juhataja
Rütmika
Inimeseõpetus
helena.pihel@ruilakool.ee


Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Tatiana Danilo

Vene keel
tatiana.danilo@ruilakool.ee


Airi Veisner-Konoplitski

5. klassi juhataja
Eesti keel
Inimeseõpetus
airi.veisner@ruilakool.ee


Ruth Durejko

5. klassi juhataja
Klassiõpetaja
Matemaatika
rith.durejko@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

7. klassi juhataja
Ajalugu
Ühiskond
Arvutiõpetus
Esinemisõpetus
mihkel.kangur@ruilakool.ee


Ingrid Kitt

Matemaatika
Eesti keel
ingrid.kitt@ruilakool.ee


Kairi Väin

Loodusõpetus
Geograafia
Inglise keel
kairi.vain@ruilakool.ee


Mairis Perk

1. klassi juhataja
Klassiõpetaja
mairis.perk@ruilakool.ee


Eve Aedla

Inglise keel
eve.aedla@ruilakool.ee


Kristina Teresa Subi

Muusika
kristinateresa.subi@ruilakool.ee


Hedy Vihermets

3. klassi juhataja
Klassiõpetaja
hedy.vihermets@ruilakool.ee


Liisa-Marie Lääne

Matemaatika
liisamarie.laane@ruilakool.ee


Kristjan Õuekallas

Kehaline kasvatus
kristjan.ouekallas@ruilakool.ee

Töötajad (5)

Ruth Durejko

Raamatukogu hoidja
ruth.durejko@ruilakool.ee


Lea Tikenberg-Rulli

Juhiabi
+372 6078736
lea@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Haridustehnoloog
aire.ansen@ruilakool.ee


Tiia Petoffer

Kooli administraator


Ester Leiten-Kukk

Spordihoone administraator
+372 5163039
ester.leitenkukk@sauespordikeskus.ee

Tugipersonal (8)

Kätlin Kauler

Kooliterviseõde
koolitervis@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 9-12

Mart Nurk

Psühholoog
+372 53422370
mart.nurk@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reili Raamat

Piirkonna lastekaitsespetsialist
+372 55512468
reili.raamat@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Rein Uusküla

logopeed
rein.uuskula@sauevald.ee


Lea Tikenberg-Rulli

Sotsiaalpedagoog
+372 6078736
lea@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Raili Kann

HEV-koordinaator
raili.kann@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 11.30 - 13.00, eelneva registreerimisega

Airi Veisner-Konoplitski

Sotsiaalpedagoog
airi.veisner@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.