Õppetöö

Konsultatsioonide ja järelvastamise ajad


ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör neljapäev, 2. tund 5. klassi õpiabi 9.25  - 10.10
  neljapäev, 6. tund 4.-6. klassi õpiabi 13.25 - 14.10
  reede, 7. tund 7.-9. klassi õpiabi 14.20 - 15.05
  reede, 8. tund ainekonsultatsioon  15.15 - 16.00
Raili Kann neljapäev, 7. tund 4. klassi õpiabi 14.20 - 15.05
Eve Aedla esmaspäev, 6. tund (3. klass) 13.25 - 14.10
  teisipäev, 9. tund (5.-9. klass) 16.00 - 16.25
Mart Roomets teisipäev, 8. tund 7.-9. klassi õpiabi 15.15 - 16.00
  neljapäev, 8. tund ainekonsultatsioon 15.15 - 16.00
Kristina Teresa Subi esmaspäev, 7. tund (1.-4. klass) 14.20 - 15.05
  neljapäev, 9. tund (5.-8. klass) 16.00 - 16.25
Livia Roomets esmaspäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Ülle Palumets neljapäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Mihkel Kangur reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Toomas Kann kokkuleppel  
Tatiana Danilo  esmaspäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Kristjan Õuekallas esmaspäev, neljapäev 8. tund 15.15 - 16.00
Aire Ansen-Kure esmaspäev, 5. tund 2. klassi õpiabi 12.25 - 13.10
  esmaspäev, 7. tund ainekonsultatsioon 14.20 - 15.05
Airi Veisner teisipäev, 7. tund 14.20 - 15.05
Helena Pihel reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Mairis Perk E K N R 5. tund 1. klassi õpiabi 12.25 - 13.10
Hedy Vihermets E N 6. tund 3. klassi õpiabi 13.25 - 14.10
Liisa-Marie Lääne reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Pille Allaje kolmapäev, 6. tund 3. klassi õpiabi 13.25- 14.10
  reede, 7. tund 3. klassi ainekonsultatsioon 14.20 - 15.05
Ruth Durejko teisipäev, 7. tund 14.20 - 15.05
Kairi Väin esmaspäev. 8. tund 15.15 - 16.00
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets neljapäev, 7.-8. tund 14.20 - 16.00
Lea Tikenberg-Rulli esmaspäev, 7.-8. tund 14.20 - 16.00
ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör neljapäev, 2. tund 5. klassi õpiabi 9.25  - 10.10
  neljapäev, 6. tund 4.-6. klassi õpiabi 13.25 - 14.10
  reede, 7. tund 7.-9. klassi õpiabi 14.20 - 15.05
  reede, 8. tund ainekonsultatsioon  15.15 - 16.00
Raili Kann neljapäev, 7. tund 4. klassi õpiabi 14.20 - 15.05
Eve Aedla esmaspäev, 6. tund (3. klass) 13.25 - 14.10
  teisipäev, 9. tund (5.-9. klass) 16.00 - 16.25
Mart Roomets teisipäev, 8. tund 7.-9. klassi õpiabi 15.15 - 16.00
  neljapäev, 8. tund ainekonsultatsioon 15.15 - 16.00
Kristina Teresa Subi esmaspäev, 7. tund (1.-4. klass) 14.20 - 15.05
  neljapäev, 9. tund (5.-8. klass) 16.00 - 16.25
Livia Roomets esmaspäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Ülle Palumets neljapäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Mihkel Kangur reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Toomas Kann kokkuleppel  
Tatiana Danilo  esmaspäev, 8. tund 15.15 - 16.00
Kristjan Õuekallas esmaspäev, neljapäev 8. tund 15.15 - 16.00
Aire Ansen-Kure esmaspäev, 5. tund 2. klassi õpiabi 12.25 - 13.10
  esmaspäev, 7. tund ainekonsultatsioon 14.20 - 15.05
Airi Veisner teisipäev, 7. tund 14.20 - 15.05
Helena Pihel reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Mairis Perk E K N R 5. tund 1. klassi õpiabi 12.25 - 13.10
Hedy Vihermets E N 6. tund 3. klassi õpiabi 13.25 - 14.10
Liisa-Marie Lääne reede, 7. tund 14.20 - 15.05
Pille Allaje kolmapäev, 6. tund 3. klassi õpiabi 13.25- 14.10
  reede, 7. tund 3. klassi ainekonsultatsioon 14.20 - 15.05
Ruth Durejko teisipäev, 7. tund 14.20 - 15.05
Kairi Väin esmaspäev. 8. tund 15.15 - 16.00
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets neljapäev, 7.-8. tund 14.20 - 16.00
Lea Tikenberg-Rulli esmaspäev, 7.-8. tund 14.20 - 16.00