Avati pidulikult Laitse lasteaed "Kirsiaed"

Avaldatud: Neljapäev, 29 Oktoober 2015

Laitse esimene lasteaed kerkis Kastani 3 asuvale kinnistule. Hoone on ühekorruseline ning suletud netopinnaga 848,9 ruutmeetrit.Et Laitse uus lasteaed asub mõisa kunagises viljapuuaias, siis on selle nimi “Kirsiaed”. Rühmad on vastavalt “Mesimummid”, “Õiekesed” ja “Kirsikesed”.

Kohti on uues lasteaias kuni 68 ning see hakkab tegutsema ühendasutusena Ruila põhikooliga.

Allikas: Riito Ehituse AS

Nurgakivi sai Laitse lasteaed.

Avaldatud: Esmaspäev, 04 Mai 2015

Reedel, 24.04.2015 a., ei tahtnud autod Laitse Graniitvilla lähedusse ära mahtuda. Ega kokkusõitnud inimesed kerkivate müüride juurde ehitusplatsile. Nurgakivi sai Laitse lasteaed. Esimene Laitse pikas ajaloos.

Augustiks valmis

„Tean, et Kernu lasteasutustes on kord majas, lastel turvaline olla. Ja et selle lasteaia juhatajaks saab Tiia Rosenberg, siis olen veendunud, et ka siin saab lastel hea olema,“ kõneles Harju maavalitsuse haridusosakonna juhataja Maris Liiders.

Loe edasi: Nurgakivi sai Laitse lasteaed.

Laitse saab ajaloo esimese lasteaia

Avaldatud: Reede, 13 Märts 2015

Riito Ehituse AS alustas veebruari lõpus Laitse lasteaia “Kirsiaed” hoone rajamist. 1. septembriks saab selles koha kuni 68 piirkonna mudilast ning uus asutus hakkab töötama koos Ruila põhikooliga. Rajamine toimub Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel

Laitse esimene lasteaed kerkib Kastani 3 asuvale kinnistule. Veebruaris alanud hoone ehitakse ühekorruseline ning suletud netopinnaga 848,9 ruutmeetrit. Abivallavanem Hannes Orgse ütles, et töid teeb Riito Ehituse AS. Lisaks lasteaiahoonele uuendatakse ka Laitse mõisa kunagine viljapuuaed, uuendatakse Kastani tee, ehitatakse kergliiklustee ning ka parkla. Tööd peaksid olema lõppenud 15. augustiks. “Töövõtja on pakkumuse esitamisega kinnitanud valmisolekut lasteaed tähtaegselt valmis ehitada,” lisas Orgse.

Loe edasi: Laitse saab ajaloo esimese lasteaia

Laitsesse rajatakse lasteaed

Avaldatud: Laupäev, 06 Detsember 2014

1282775 89639657 286x300Harjumaal asuv Kernu vald saab algaval aastal uue lasteaia.

Laitsesse rajatava lasteaia ehitamine peaks kestma seitse kuud ja valmida võiks see tuleva aasta teises pooles.

Hangete Korraldamise MTÜ väljakuulutatud hankega ehitatava lasteaia oodatav maksumus on 1,2 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Allikas: Goodnews.ee